Рубрики
Новости Украины

Футболісти Кам'янського «Дзержинця» з хокейним рахунком розгромили команду з Дніпра

У Кам'янському на стадіоні ДЮФШ Надія 10 грудня відбувся матч .
Місцевий Дзержинець приймав команду МДЮСШ №16 із Дніпра. Не встигла стрілка секундоміра закінчити біг другого кола, як суддя Денис Рєзніков вказав на центр поля. Швидка атака кам'янчан завершилася голом Кузьменка. А через чотири хвилини господарі поля прорвалися правим флангом, Проценко з кута штрафного майданчика пробив низом і влучив у ліву стійку воріт, і сам на добиванні збільшив рахунок. Гості явно побоювалися команди Дзержинця. Про це відкрито прокоментував комусь із своїх товаришів тренер дніпрян. А Дзержинець, маючи солідну територіальну перевагу, проводив одну за одною небезпечні атаки. Ще один дальній удар завершився взяттям воріт МДЮСШ. Голкіпер відбив м'яч, але не встиг зреагувати на повторний удар у виконанні Хуторнюка. Так на 16-й хвилині рахунок став 3:0. Дзержинці перегравали команду з обласного центру насамперед через швидкі переміщення гравців на полі та точні передачі. Негайно побував у сітці воріт і четвертий м'яч, що влетів через чотири хвилини. У штрафному майданчику Яланбаєв та Проценко розіграли двоходівку, і останній прицільно збив павутину у правому верхньому кутку воріт. Той самий Проценко, накрутивши двох захисників, забив п'ятий гол. І лише за кілька хвилин до перерви дніпряни вперше послали м'яч у бік Дзержинця, але той пролетів значно вище за поперечину. Розірвали як Тузік ганчірку, сказав хтось із уболівальників у бік гравців МДЮСШ, які йшли у роздягальню, після свистка судді, що сповістив про перерву.
Після відпочинку гості активно пішли вперед і двічі в перші три хвилини забили голи. Відзначилися Бондаренко та Симоненко. Рахунок став 2:5. Мабуть, накрутка тренера пішла на користь. А ось наші гравці розслабилися, подумавши, що справа зроблена, і перемога вже у кишені. Довелося вже нашому тренеру гучними настановами струсити сонливість гравців. І вже Яланбаєв майже з-під правої стійки у єдиноборстві з голкіпером гостей забиває шостий гол. Гра стала швидшою, що було тільки на користь нашим гравцям. А останній цвях у труну команди з Дніпра став шедевром. Проценко, пройшовши з центру поля, обіграв трьох захисників та голкіпера та послав м'яч під перекладину.
Отже, вигравши з хокейним рахунком 7:2, команда Дзержинець у Кубку пам'яті М.Білого вже має у своєму активі дві перемоги (першу вони здобули 5 грудня, обігравши в гостях 1:0 команду Лоцман).