Рубрики
Новости Украины

Дан старт новому турніру з міні-футболу

На футбольному майданчику зі штучним покриттям біля СШ № 24 почався тритижневий турнір по міні -Футбол.

5 серпня пройшли перші дві гри. Як повідомив президент Федерації футболу Кам'янського Едуард Коряк, в турнірі, який проходить за підтримки заступника гордской голови Костянтина Саусь, беруть участь чотири команди. У змаганнях беруть участь три команди, вік гравців в яких 50+. Це Дніпровець, Металург і Хімік (збірна Соцгорода). А також Дзержинець, де грають футболісти вікової категорії 60+. Для дзержинці це буде непоганий спаринг перед їх участю в Кубку України серед футболістів-ветеранів, який стартує 2 вересня в Одесі, пояснив Е.Коряк.

За регламентом турніру на майданчику грають в кожній команді по чотири польових гравці та воротар. Матч складається з двох таймів, кожен по 20 хвилин. Зустрічі пройдуть за коловою системою (три четверга по два матчі).

У першому матчі зустрілися Металург і Дніпровець. Рахунок відкрив витонченим ударом гравець дніпрян Едуард Щіпанскій. Але металургів цей гол тільки підбурив, і вони провівши кілька гострих атак відігралися. Після сейви голкіпера Алісова, м'яч все-таки примудрився головою послати в ворота Юрій Гуляєв. Через пару хвилин вперед вийшли знову дніпровці. Точним ударом під поперечину відзначився Віталій Сахацький. Після того як Ігор Ігнатенко зробив рахунок 2: 2, здавалося команди підуть на перерву з нічийним результатом. Але іншої думки був гравець Металурга Едуард Андрієвський, який вивів свою команду вперед. І відразу ж після перерви Олег Куликов рахунок зрівноважив 3: 3. Другий тайм пройшов в обопільно гострих атаках. І все-таки більш вдалим виявилася команда Дніпровець, яка після точного удару В.Сахацький здобула перемогу 4: 3.

У другій грі молодші гравці Хіміка переграли з рахунком 5: 2 команду Дзержинець.

< p> Другий тур відбудеться 12 серпня. Початок о 18:30.